Löskolv
Valmis
2016-01-21
353707
| Korkein tarjous | 4 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LÖSKOLV och LADDSTAKE, svenska m/1820
Proveniens: Tullverket
Haken avbruten, rem saknas, slitage