Snedklaffsekretär i rokoko

Snedklaffsekretär i rokoko
Snedklaffsekretär i rokoko
Snedklaffsekretär i rokoko
Snedklaffsekretär i rokoko
Snedklaffsekretär i rokoko
Snedklaffsekretär i rokoko
Snedklaffsekretär i rokoko
Snedklaffsekretär i rokoko
Snedklaffsekretär i rokoko
Snedklaffsekretär i rokoko
Snedklaffsekretär i rokoko
Snedklaffsekretär i rokoko

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, rokoko, fanérad med olika träslag, förgyllda mässingsbeslag, höjd 106, 92x50 cm

Fanérskador, torrsprickor, fanérbortfall

353713

2016-01-14