Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLAFFBORD, England, björkfanér, 1900-talets första hälft, höjd ca 76, 90x68, klaffarna vardera ca 40 cm
Fuktfläckar, krackelerad fanér och lackskador
353714
2016-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här