Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGGE LJUNGBERG (1906-1979), "Utsikt över Valfridssons gård", olja på duk, signerad Sigge Ljungberg, 40 x 56 cm
Utställd SAK, vårsalong 1957, katalog medföljer
353715
2016-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här