Sigge Ljungberg oljemålning

Sigge Ljungberg oljemålning
Sigge Ljungberg oljemålning
Sigge Ljungberg oljemålning
Sigge Ljungberg oljemålning
Sigge Ljungberg oljemålning
Sigge Ljungberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGGE LJUNGBERG (1906-1979), "Utsikt över Valfridssons gård", olja på duk, signerad Sigge Ljungberg, 40 x 56 cm
Utställd SAK, vårsalong 1957, katalog medföljer

353715

2016-01-14