Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, Danmark, empire, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny med intarsia föreställande Neptunus dragen av två psykopomper, höjd 84, 86x44 cm
Fanérskador, skiva med ytslitage
353716
2016-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här