Hylla med skåp- och skrivdel 1930-tal
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKHYLLA, med skåp- och skrivdel, 1930-tal, fanérad i björk och jakaranda, svärtade handtag och fötter, höjd ca 130, 145x33 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Enstaka fanérbortfall, ytskador
353717
2016-01-14