Hylla med skåp- och skrivdel 1930-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKHYLLA, med skåp- och skrivdel, 1930-tal, fanérad i björk och jakaranda, svärtade handtag och fötter, höjd ca 130, 145x33 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Enstaka fanérbortfall, ytskador

353717

2016-01-14