Religiös skulptur sydeuropa

Religiös skulptur sydeuropa
Religiös skulptur sydeuropa
Religiös skulptur sydeuropa
Religiös skulptur sydeuropa
Religiös skulptur sydeuropa
Religiös skulptur sydeuropa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RELIGIÖS SKULPTUR, 17/1800-tal, bemålat trä, sydeuropa, höjd ca 35 cm

skador, färgbortfall

353722

2016-01-14