Tor Bjurström färglitografi

Tor Bjurström färglitografi
Tor Bjurström färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOR BJURSTRÖM (1888-1966), blomsterstilleben, signerad Bjurström, 148/200, färglitografi, 98 x 65 cm

Gulnad

353725

2016-01-14