Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsvy, olja på duk, ca 41x57 cm

Krackeleringar, ytskador efter ram

353731

2016-01-14