Manne Östlund relief

Manne Östlund relief
Manne Östlund relief
Manne Östlund relief
Manne Östlund relief
Manne Östlund relief
Manne Östlund relief

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

MANNE ÖSTLUND, (1904-57), " Vid Grates Gudinna", väggrelief i gjutjärn, signerad och daterad Östlund 56, 20x30 cm

353757

2016-01-14