Toilette- och arbetsbord arkitektritat

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TOILETTE-OCH ARBETSBORD, Jönköpings Möbelfabriks AB, 1958, arkitektritat, utfört i bonad valnöt och rot, delvis med perstorpsplatta, inredd med lådor och skåpdel, höjd 75, 2925 x 55,5 cm, originalritning medföljer, 2 nycklar medföljer

Slitage och ytskador

353768

2016-01-14