Nattduksbord NK
2016-01-14
353785
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets mitt, NK, gråmålade, en låda i sargen, höjd 49, 40 x 52 cm
Ytskador, senare bemålade, ej fungerande nyckel medföljer, sargt med spricka