Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LAGE LINDELL (1920-1980): Figurer, signerad och numrerad Lage Lindell 164/165, litografi, bladmått ca 28,5x43 cm
353786
2016-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här