Fåtölj
2016-01-14
353787
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1940/50-tal, ljus ylleklädsel, sitthöjd 36 cm
Klädsel med fläckar och skador