Golvlampor

Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPOR, 2 st, 1900-talets slut, en märkt "Belid", vridbara

Bruksslitage

353792

2016-01-14