Salvador Dali Tema

Salvador Dali Tema
Salvador Dali Tema

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Stockholms slott, 1976, signerad och numrerad Dali, 415/450, torrnål med kolorering, 39 x 59 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

353797

2016-02-08