Grafiska blad 1700/1800-tal

Grafiska blad 1700/1800-tal
Grafiska blad 1700/1800-tal
Grafiska blad 1700/1800-tal
Grafiska blad 1700/1800-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFISKA BLAD, 4 st, 1700/1800-tal, figurscener, rammått ca 46x36, resp.ca 48x40 cm

Fläckar, fuktskador

353800

2016-01-14