Erik Höglund ljusstakar

Erik Höglund ljusstakar
Erik Höglund ljusstakar
Erik Höglund ljusstakar
Erik Höglund ljusstakar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK HÖGLUND, ljusstakar, 1 par, 1900-talets andra hälft, smide och glas, höjd 38 cm

Bruksslitage

353818

2016-01-14