Figurgrupp Ludwigsburg

Figurgrupp Ludwigsburg
Figurgrupp Ludwigsburg
Figurgrupp Ludwigsburg
Figurgrupp Ludwigsburg
Figurgrupp Ludwigsburg
Figurgrupp Ludwigsburg
Figurgrupp Ludwigsburg
Figurgrupp Ludwigsburg
Figurgrupp Ludwigsburg
Figurgrupp Ludwigsburg

Klubbat för:

46 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURGRUPP, Ludwigsburg, sent 1800-tal, kinesiserande grupp, höjd 34 cm
Proveniens Fredrik Wethje, Rörstrand

353827

2016-01-22