Stanislaw Wysocki Tema

Stanislaw Wysocki Tema
Stanislaw Wysocki Tema
Stanislaw Wysocki Tema
Stanislaw Wysocki Tema

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949), kvinnofigur, patinerad brons, signerad och daterad Stan Wys 1992, numrerad 5/8, höjd inkl. stensockel ca 42 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

353830

2016-02-08