Arvid Öström

Arvid Öström
Arvid Öström
Arvid Öström
Arvid Öström
Arvid Öström
Arvid Öström

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Stilleben med blommor, signerad A.Öström, olja på duk, 33x27 cm

353846

2016-01-15