Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, VAS, silver, 5 dlr, en med Hanau fantasistämplar samt importstämplar, höjd ca 5-17,5 cm, vikt exkl. vas med fylld fot ca 230 g

Slitage, vas med lagningar och skador

353869

2016-01-15