Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄGARE, VAS, silver, 5 dlr, en med Hanau fantasistämplar samt importstämplar, höjd ca 5-17,5 cm, vikt exkl. vas med fylld fot ca 230 g
Slitage, vas med lagningar och skador
353869
2016-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här