Skedar 4 st

Skedar 4 st
Skedar 4 st
Skedar 4 st
Skedar 4 st
Skedar 4 st
Skedar 4 st

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKEDAR, 4 st, 2 med silver och emalj, Ryssland, 1800-talets slut, en 1856, längd 13-14 cm, vikt ca 85 g

Slitage, en med emaljskador

353880

2016-01-15