Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKEDAR, 4 st, 2 med silver och emalj, Ryssland, 1800-talets slut, en 1856, längd 13-14 cm, vikt ca 85 g
Slitage, en med emaljskador
353880
2016-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här