Cartier Tank damarbandsur

Cartier Tank damarbandsur
Cartier Tank damarbandsur
Cartier Tank damarbandsur
Cartier Tank damarbandsur
Cartier Tank damarbandsur
Cartier Tank damarbandsur
Cartier Tank damarbandsur
Cartier Tank damarbandsur
Cartier Tank damarbandsur
Cartier Tank damarbandsur

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

CARTIER, damarmbandsur, Tank Must de Cartier, boett i förgyllt sterlingsilver, quartz, mineralglas, urtavla med romerska siffror, blånerade visare, krona med cabochonslipad safir, läderarmband, boett nr: 366001 60261, diameter ca 20,5 mm, Cartier serviceetui, enligt uppgift nyligen servad

Förgyllning med smärre slitage

353886

2016-01-15