Gordon Moore skulptur

Gordon Moore skulptur
Gordon Moore skulptur
Gordon Moore skulptur
Gordon Moore skulptur
Gordon Moore skulptur
Gordon Moore skulptur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GORDON MOORE (född 1947), skulptur, olja på duk uppfodrad på trä, signerad och daterad a tergo Gordon Moore 1980, höjd 154 cm

353916

2016-01-15