Johan Gustaf von Holst oljemålning

Klubbat för:

9 400 SEK

5 000 SEK

JOHAN GUSTAF von HOLST (1841-1917): Lamm, signerad J. v. Holst, olja på pannå av papp, ca 28x23 cm

Smärre ytfläck

353939

2016-01-15