Aladåbformar och fat

Aladåbformar och fat
Aladåbformar och fat
Aladåbformar och fat
Aladåbformar och fat

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

ALADÅBFORMAR, 4 st, FAT, 2 st, genombrutna, lergods, 1900-tal, höjd 8-11 cm, fatens diameter 23 cm

Lagningar, glasyrskador

353962

2016-01-15