Bouillottelampa

Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BOUILLOTTELAMPA, 1800-tal, för 2 ljus, förgylld, med grönpatinerad skärm, höjd 51 cm

353966

2016-01-15