Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Motiv med skärgårdsbåten Västan, signerad och daterad Bert Håge Häverö -80, färglitografi, 29/360, 38 x 46 cm
353984
2016-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här