Häverö litografi

Häverö litografi
Häverö litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Motiv med skärgårdsbåten Västan, signerad och daterad Bert Håge Häverö -80, färglitografi, 29/360, 38 x 46 cm

353984

2016-01-15