Blomsterstilleben

Blomsterstilleben
Blomsterstilleben
Blomsterstilleben
Blomsterstilleben
Blomsterstilleben
Blomsterstilleben

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad S.Borg, olja på duk, 60x80 cm

Krackelyr

353990

2016-01-15