Oidentifierad konstnär kustlandskap i månsken
2016-01-16
353995
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kustlandskap i månsken, bär otydlig signatur, olja på duk, 40x67,5 cm
Krakeleringar, små färgbortfall, och lagning i vänstra hörnet