Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Porträtt, olja på duk, 50x46 cm
Slitage
354004
2016-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här