Porträtt

Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Porträtt, olja på duk, 50x46 cm

Slitage

354004

2016-01-23