Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SABEL, fransk, 1800-tal, klinga med skålslipning, mässingsfäste, kavellindning av tvinnad koppartråd, längd 96 cm

slitage

354006

2016-01-21