Georg Lodström oljemålning

Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GEORG LODSTRÖM (1915-1972), cafémotiv, signerad och daterad Lodström 51, olja på duk uppklistrad på pannå, 20 x 24 cm

354025

2016-01-15