Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BONAD, Dalarna, möjligen Rättvik, daterad 1838, visar "Joseph uttyder drömmar för konung Pharao", målad på papper, ca 97 x 110 cm
Skador, lagningar
354035
2016-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här