Anna Rosenbäck oljemålning

Anna Rosenbäck oljemålning
Anna Rosenbäck oljemålning
Anna Rosenbäck oljemålning
Anna Rosenbäck oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): Komposition, monogramsignerad samt à tergo signerad och daterad A. Rosenbäck -07, olja på duk, ca 45x60 cm

354040

2016-01-15