Ljusstakar empire
2016-01-15
354048
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, empire, 1800-tal, brons, höjd ca 28,5 cm
Skador, lagningar, en ljuspipa av