Bokhylla Teak
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, Troeds Bjärnum, 1950-tal, fanérad i teak, utdragbar skiva, överdelen med 2 hyllplan, underdel med dörrpar, skyltmärkta "Hugo Troeds Bjärnum" höjd ca 165, 95 x 36 cm
Bruksslitage, ytmärken
354051
2016-01-15