Bokhylla Teak

Bokhylla Teak
Bokhylla Teak
Bokhylla Teak
Bokhylla Teak
Bokhylla Teak
Bokhylla Teak
Bokhylla Teak
Bokhylla Teak

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, Troeds Bjärnum, 1950-tal, fanérad i teak, utdragbar skiva, överdelen med 2 hyllplan, underdel med dörrpar, skyltmärkta "Hugo Troeds Bjärnum" höjd ca 165, 95 x 36 cm

Bruksslitage, ytmärken

354051

2016-01-15