Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
TOR BJURSTRÖM (1888-1966): Landskapsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 45x62 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Något gulnad
354055
2016-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här