Tor Bjurström

Tor Bjurström
Tor Bjurström

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

TOR BJURSTRÖM (1888-1966): Landskapsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 45x62 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Något gulnad

354055

2016-01-24