Matsalsbord med 4 stolar
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 4 st, Nesto, BORD, stolarnas stomme i björk, sitsar samt ryggbrickor fanerade i teak, bordet fanerat i teak, sitthöjd ca 45 cm, bordets höjd 70, 85x130 cm
Bordet med kompletterat underrede, stolar delvis kompletterade Kategorier
354063
2016-01-15