Matsalsbord med 4 stolar

Matsalsbord med 4 stolar
Matsalsbord med 4 stolar
Matsalsbord med 4 stolar
Matsalsbord med 4 stolar
Matsalsbord med 4 stolar
Matsalsbord med 4 stolar
Matsalsbord med 4 stolar
Matsalsbord med 4 stolar
Matsalsbord med 4 stolar
Matsalsbord med 4 stolar
Matsalsbord med 4 stolar
Matsalsbord med 4 stolar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, Nesto, BORD, stolarnas stomme i björk, sitsar samt ryggbrickor fanerade i teak, bordet fanerat i teak, sitthöjd ca 45 cm, bordets höjd 70, 85x130 cm

Bordet med kompletterat underrede, stolar delvis kompletterade Kategorier

354063

2016-01-15