Japanska träsnitt med kabukiskådespelare

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAPANSKA TRÄSNITT, 2 st, 1 signerad Toyoharu Kunichika: Kabukiskådespelare, obanformat ca 36x2 5cm vardera, oramade

Veck, en skadad med pappersbrist och lagningar, uppfodrad på papper

354081

2016-01-16