Hink

Hink
Hink
Hink
Hink
Hink
Hink
Hink
Hink

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HINK, koppar, 1900-talets andra hälft, handtag i mässing, punsad dekor, höjd inkl hänklar ca 37 cm

Slitage

354088

2016-01-16