Klubbat för:
3 200 SEK
1 000 SEK
BRITT-LOUISE SUNDELL, väggrelief, Gustavsberg, stengods, fiskar i reliefdekor, signerad med Gustavsberg samt studiohanden BS, höjd ca 25,5 cm
Kantnagg
354105
2016-01-16