Britt-Louise Sundell

Britt-Louise Sundell
Britt-Louise Sundell
Britt-Louise Sundell
Britt-Louise Sundell

Klubbat för:

3 200 SEK

1 000 SEK

BRITT-LOUISE SUNDELL, väggrelief, Gustavsberg, stengods, fiskar i reliefdekor, signerad med Gustavsberg samt studiohanden BS, höjd ca 25,5 cm

Kantnagg

354105

2016-01-16