1800-tals-byrå

1800-tals-byrå
1800-tals-byrå
1800-tals-byrå
1800-tals-byrå
1800-tals-byrå
1800-tals-byrå
1800-tals-byrå
1800-tals-byrå

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1800-tal, bemålad, tre lådor, höjd 89, 106 x 42 cm

Nyckel samt 2 lås saknas, ytslitage

354106

2016-01-16