Elis Ryberg

Elis Ryberg
Elis Ryberg
Elis Ryberg
Elis Ryberg

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELIS RYBERG (född 1919): Man vid lusthuset, signerad Elis Ryberg, olja på pannå, 45x37 cm

354108

2016-01-16